5/0-6/6 Bed Rails
SKU:
46172
Category: Bed Parts
Tags: Bed Parts, Brown, Gray Wash, Riverside Furniture
Brand: Riverside Furniture
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| 5/0-6/6 Bed Rails | Constructed of Oak veneer |
|---|---|
| Dimensions | 81.00″W X 01.00″D X 11.00″H |
| Weight | 33.07 lbs |
| Weight | 33.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 81 × 11 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Gray Wash |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Vogue |
Contact Us
"*" indicates required fields