4/6-5/0 Panel Headboard
SKU:
50270
Category: Bed Parts
Tags: Bed Parts, Champagne, Cream, Riverside Furniture
Brand: Riverside Furniture
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| 4/6-5/0 Panel Headboard | Constructed of hardwood solid and Cherry veneer with metal framework |
|---|---|
| 4/6-5/0 Panel Headboard | 50270-50271-50272 Queen Panel Bed Fully Assembled Size: 63 3/4″ wide x 85 1/8″ deep x 60″ high |
| Dimensions | 63.75″W X 01.75″D X 60.00″H |
| Weight | 90.39 lbs |
| 50270-50271-50272 Queen Panel Bed Fully Assembled Size: 63 3/4″ wide x 85 1/8″ deep x 60″ high | Yes |
| Weight | 90.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.75 × 63.75 × 60 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Champagne |
| Style | Refined Glam |
| Collection | Maisie |
Contact Us
"*" indicates required fields