Leg End Table
SKU:
59508
Category: End Tables
Tags: End Tables, Natural/paperwhite, Riverside Furniture, White
Brand: Riverside Furniture
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| Constructed of hardwood solid & Ash veneer | Yes |
|---|---|
| Drawer has dovetail joinery, and a wood-on-wood guide | Yes |
| Fixed bottom shelf | Yes |
| Dimensions | 24.00″W X 28.00″D X 24.00″H |
| Weight | 49.60 lbs |
| Weight | 49.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 24 × 24 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Natural/paperwhite |
| Style | Cottage |
| Collection | Myra |
Contact Us
"*" indicates required fields