Layne Solid Wood Round End Table – Milk White
SKU:
51031415
Category: End Tables
Tags: Classic Home, Cream, End Tables, Milk White
Brand: Classic Home
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| Overall Dimensions | 20”W x 20”D x 22”H |
|---|---|
| Materials | Oak Veneer, Oak Wood |
| Colors | Milk White |
| Weight | 15.4 lbs |
| Table Top Thickness | 18″ |
| Table Clearance From Floor | 2″ |
| Overhang Front Back | 1.5″ |
| Overhang Side Side | 1.5″ |
| Weight | 15.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 22 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Cream |
| Detail Color | Milk White |
| Style | Scandinavian |
| Collection | Layne |
Contact Us
"*" indicates required fields