Gloucester Lamp Table
SKU:
26769BBA-----
Category: End Tables
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, End Tables
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.325008 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 11.48 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 34.6 x 34.6 x 7.9 in |
| Package 1 Weight | 20.59 lbs |
| Package 2 Dimensions | 22.8 x 22.8 x 34.3 in |
| Package 2 Weight | 38.93 lbs |
| Package Weight Total | 59.52 lbs |
| Net Weight | 52.91 lbs |
| Weight | 52.91 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 31 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Traditional |
| Collection | Gloucester |
Contact Us
"*" indicates required fields