Gloucester End Table W/ Drawer
SKU:
26097BBA-----
Category: End Tables
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, End Tables
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.488432 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 17.25 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 34.6 x 34.6 x 11.4 in |
| Package 1 Weight | 27.27 lbs |
| Package 2 Dimensions | 29.1 x 29.1 x 29.5 in |
| Package 2 Weight | 49.89 lbs |
| Package Weight Total | 77.16 lbs |
| Net Weight | 66.14 lbs |
| Weight | 66.14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 31 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Gloucester |
Contact Us
"*" indicates required fields