Glass Top End Table
SKU:
91908
Category: End Tables
Tags: Cream, Dovetail, End Tables, Riverside Furniture
Brand: Riverside Furniture
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| Constructed of hardwood solid & Cherry veneer | Yes |
|---|---|
| Polished glass top | Yes |
| Dimensions | 24.00″W X 24.00″D X 24.00″H |
| Weight | 0.00 lbs |
| Weight | 48.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 24 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Dovetail |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Wilde |
Contact Us
"*" indicates required fields