Eton 3 Drawer End Table
SKU:
23874WLT-----
Category: End Tables
Tags: Bramble, Brown, Dark Walnut, End Tables
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.137751 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 4.86 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 21.7 x 16.1 x 31.5 in |
| Package 1 Weight | 30.86 lbs |
| Package Weight Total | 30.86 lbs |
| Net Weight | 22.05 lbs |
| Weight | 22.05 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 19 × 26 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Walnut |
| Style | Indeterminate |
| Collection | Eton |
Contact Us
"*" indicates required fields