End Table
SKU:
31309
Category: End Tables
Tags: Black, End Tables, Midnight Oak, Riverside Furniture
Brand: Riverside Furniture
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| Constructed of select hardwood solids and Oak veneer | Yes |
|---|---|
| Scaled down for a smaller footprint, perfect for apartments and condos | Yes |
| Finished in a captivating midnight finish | Yes |
| Dimensions | 16.75″W X 16.75″D X 22.00″H |
| Weight | 15.43 lbs |
| Weight | 15.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.75 × 16.75 × 22 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Black |
| Detail Color | Midnight Oak |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Jaylon |
Contact Us
"*" indicates required fields