End Table
SKU:
18809
Category: End Tables
Tags: Brown, Casual Mink, End Tables, Riverside Furniture
Brand: Riverside Furniture
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| Constructed with Rubberwood solids and Random Matched Quartered Oak veneers | Yes |
|---|---|
| Fixed bottom shelf | Yes |
| Dimensions | 20.00″W X 20.00″D X 24.00″H |
| Weight | 0.00 lbs |
| Weight | 46.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 24 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Casual Mink |
| Style | Urban Organic |
| Collection | Landry |
Contact Us
"*" indicates required fields