End Table
SKU:
74509
Category: End Tables
Tags: Black, End Tables, Midnight, Riverside Furniture
Brand: Riverside Furniture
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| Constructed of solid mango wood | Yes |
|---|---|
| The rounded edges of the top complement the “C” shaped base | Yes |
| The sleek midnight finish gives the table a handcrafted organic look | Yes |
| Dimensions | 20.00″W X 20.00″D X 22.00″H |
| Weight | 24.78 lbs |
| Weight | 24.78 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 22 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Black |
| Detail Color | Midnight |
| Style | Contemporary |
| Collection | End |
Contact Us
"*" indicates required fields