End Table
SKU:
64809
Category: End Tables
Tags: Bianca, Brown, End Tables, Riverside Furniture
Brand: Riverside Furniture
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| Constructed of solid mango wood with laminated faux stone top | Yes |
|---|---|
| Unique contemporary design provides upscale presence to any space | Yes |
| Fixed bottom shelf | Yes |
| Dimensions | 27.00″W X 23.00″D X 24.00″H |
| Weight | 65.70 lbs |
| Weight | 65.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 27 × 24 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Bianca |
| Style | Urban Organic |
| Collection | Trenton |
Contact Us
"*" indicates required fields