End Table
SKU:
39309
Category: End Tables
Tags: Brown, End Tables, Hazelwood, Riverside Furniture
Brand: Riverside Furniture
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| Constructed of solid Pine | Yes |
|---|---|
| Faux stone elevates the appearance | Yes |
| Random sized high/low planked end panels | Yes |
| Fixed bottom shelf | Yes |
| Dimensions | 24.00″W X 24.00″D X 24.00″H |
| Weight | 0.00 lbs |
| Weight | 49.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 24 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Hazelwood |
| Style | Urban Organic |
| Collection | Intrigue |
Contact Us
"*" indicates required fields