Delaney Marble Rectangle Accent Table
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Designed with a sculptural form, the Delaney Marble Accent Table redefines elegance with its smooth marble finish and soft, rounded edges. Its durable construction ensures stability, while its refined aesthetic makes it a versatile addition to any corner of your home. Available in White, Rust Black and Rust Brown.
Product Details
| Overall Dimensions | 12”W x 15”D x 20”H |
|---|---|
| Materials | Marble |
| Colors | Frosty White |
| Weight | 61 lbs |
| Table Top Thickness | 1″ |
| Table Clearance From Floor | 17″ |
| Weight | 61 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 20 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Delaney |
Contact Us
"*" indicates required fields