Creole End Table
SKU:
25155OCB----STD
Category: End Tables
Tags: Blue, Bramble, End Tables, Ocean Blue
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.156672 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 5.53 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 26.8 x 15 x 31.1 in |
| Package 1 Weight | 25.35 lbs |
| Package Weight Total | 25.35 lbs |
| Net Weight | 19.84 lbs |
| Weight | 19.84 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 24 × 26 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Ocean Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Creole |
Contact Us
"*" indicates required fields