Cohan End Table W/ Rattan
SKU:
28140WLT-----
Category: End Tables
Tags: Bramble, Brown, Dark Walnut, End Tables
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.243 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 8.58 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 23.6 x 19.7 x 31.9 in |
| Package 1 Weight | 33.07 lbs |
| Package Weight Total | 33.07 lbs |
| Net Weight | 26.46 lbs |
| Weight | 26.46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 22 × 29 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Walnut |
| Style | Transitional |
| Collection | Cohan |
Contact Us
"*" indicates required fields