Orlando Solid Wood Rectangle Console Table – Milk White
SKU:
51031429
Category: Console Tables
Tags: Classic Home, Console Sofas, Cream, Milk White
Brand: Classic Home
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Featuring beveled corners and an elegantly angled pedestal base, the Orlando Console Table redefines modern sophistication. Its bold design highlights the natural beauty of oak that elevates any interior space. Available in Light Brown, True natural and Milk White.
Product Details
| Overall Dimensions | 72”W x 20”D x 30”H |
|---|---|
| Materials | Oak Veneer,Oak Wood |
| Colors | Milk White |
| Weight | 105 lbs |
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 72 × 30 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Cream |
| Detail Color | Milk White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Orlando |
Contact Us
"*" indicates required fields