Newport Rattan Console
SKU:
28231DPB----NDT
Category: Console Tables
Tags: Blue, Bramble, Console Sofas, Deep Blue
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.6765 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 23.89 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 59.1 x 21.7 x 32.3 in |
| Package Weight Total | 37.48 lbs |
| Net Weight | 30.86 lbs |
| Weight | 30.86 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 57 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Deep Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Newport |
Contact Us
"*" indicates required fields