Kraton Console Table
SKU:
28046OFW-----
Category: Console Tables
Tags: Bramble, Console Sofas, Off White, White
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.54912 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 19.39 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 61.4 x 17.7 x 34.6 in |
| Package 1 Weight | 44.09 lbs |
| Package Weight Total | 44.09 lbs |
| Net Weight | 37.48 lbs |
| Weight | 37.48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 60 × 32 in |
| Brand | Bramble |
| Color | White |
| Detail Color | Off White |
| Style | Transitional |
| Collection | Kraton |
Contact Us
"*" indicates required fields