Hayward Coffee Table
SKU:
26560DEB----LDT
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Blue, Bramble, Cocktail & Coffee Tables, Duck Egg Blue
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.531468 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 18.77 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 51.2 x 30.7 x 25.2 in |
| Package 1 Weight | 77.16 lbs |
| Package Weight Total | 77.16 lbs |
| Net Weight | 70.55 lbs |
| Weight | 70.55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 48 × 20 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Duck Egg Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Hayward |
Contact Us
"*" indicates required fields