Flores Cast Aluminum Oval Coffee Table – Nickle
SKU:
51005888
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Classic Home, Cocktail & Coffee Tables, Nickel Antique, Silver
Brand: Classic Home
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
The Flores Cast Aluminum Occasional Set offers sleek, modern versatility with its minimalist design. Crafted from durable cast aluminum, the set features clean lines and a polished finish that exudes sophistication. Perfect for accenting your living space with a contemporary touch, this set complements any decor effortlessly.
Product Details
| Overall Dimensions | 48”W x 26”D x 18”H |
|---|---|
| Materials | Cast Aluminum |
| Colors | Nickel Antique |
| Weight | 53.9 lbs |
| Weight | 53.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 48 × 18 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Silver |
| Detail Color | Nickel Antique |
| Style | Modern |
| Collection | Flores |
Contact Us
"*" indicates required fields