Eton Coffee Table
SKU:
27709GMI----STD
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Bramble, Cocktail & Coffee Tables, Gray, Grey Mist
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.50085 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 17.69 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 49.6 x 29.5 x 20.9 in |
| Package 1 Weight | 63.93 lbs |
| Package Weight Total | 63.93 lbs |
| Net Weight | 57.32 lbs |
| Weight | 57.32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 48 × 18 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey Mist |
| Style | Transitional |
| Collection | Eton |
Contact Us
"*" indicates required fields