Corte Round Coffee Table
SKU:
27936WHD----STD
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Bramble, Cocktail & Coffee Tables, White, White Harvest Distressed
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.87318 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 30.84 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 49.6 x 49.6 x 21.7 in |
| Package Weight Total | 127.87 lbs |
| Net Weight | 116.84 lbs |
| Weight | 116.84 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 48 × 19 in |
| Brand | Bramble |
| Color | White |
| Detail Color | White Harvest Distressed |
| Style | Rustic |
| Collection | Corte |
Contact Us
"*" indicates required fields