Colorado Coffee Table
SKU:
28788AFD-----
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Antique French Oak, Bramble, Brown, Cocktail & Coffee Tables
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.52 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 18.36 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 49.6 x 49.6 x 3.5 in |
| Package 1 Weight | 46.82 lbs |
| Package 2 Dimensions | 31.9 x 31.9 x 19.7 in |
| Package 2 Weight | 107.5 lbs |
| Package Weight Total | 154.32 lbs |
| Net Weight | 143.3 lbs |
| Weight | 143.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 48 × 19 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique French Oak |
| Style | Transitional |
| Collection | Colorado |
Contact Us
"*" indicates required fields