Cohan Coffee Table Small W/ Rattan
SKU:
28142AFD-----
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Antique French Oak, Bramble, Brown, Cocktail & Coffee Tables
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.573248 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 20.24 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 40.9 x 40.9 x 20.9 in |
| Package 1 Weight | 46.3 lbs |
| Package Weight Total | 45.19 lbs |
| Net Weight | 41.89 lbs |
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 39 × 18 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique French Oak |
| Style | Transitional |
| Collection | Cohan |
Contact Us
"*" indicates required fields