Cocktail Table
SKU:
22602
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Brown, Cocktail & Coffee Tables, Riverside Furniture, Toasted Acacia
Brand: Riverside Furniture
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| Constructed of hardwood solid and Acacia veneer | Yes |
|---|---|
| Center fixed shelf | Yes |
| Two drawers have dovetail joinery and wood-on-wood guides | Yes |
| Equipped with removable casters for convenient mobility. Never roll casters on unprotected hardwood or vinyl flooring | Yes |
| Dimensions | 46.00″W X 24.00″D X 18.50″H |
| Weight | 0.00 lbs |
| Weight | 86 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 46 × 18.5 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Toasted Acacia |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Denali |
Contact Us
"*" indicates required fields