Cocktail Table
SKU:
18802
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Brown, Casual Mink, Cocktail & Coffee Tables, Riverside Furniture
Brand: Riverside Furniture
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| Constructed with Rubberwood solids and Random Matched Quartered Oak veneers | Yes |
|---|---|
| Fixed bottom shelf | Yes |
| Equipped with casters for convenient mobility. Never roll casters on unprotected hardwood or vinyl flooring. | Yes |
| Dimensions | 36.00″W X 36.00″D X 18.00″H |
| Weight | 85.98 lbs |
| Weight | 86 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 18 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Casual Mink |
| Style | Urban Organic |
| Collection | Landry |
Contact Us
"*" indicates required fields