Cholet Square Coffee Table
SKU:
28810WLT-----
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Bramble, Brown, Cocktail & Coffee Tables, Dark Walnut
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.904932 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 31.96 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 49.6 x 49.6 x 22.4 in |
| Package Weight Total | 74.96 lbs |
| Net Weight | 66.14 lbs |
| Weight | 66.14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 48 × 20 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Walnut |
| Style | Transitional |
| Collection | Cholet |
Contact Us
"*" indicates required fields