Cholet Round Coffee Table
SKU:
27696BBA-----
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, Cocktail & Coffee Tables
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.478325 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 16.89 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 37.4 x 37.4 x 20.9 in |
| Package Weight Total | 39.68 lbs |
| Net Weight | 33.07 lbs |
| Weight | 33.07 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 18 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Cholet |
Contact Us
"*" indicates required fields