Chloe Solid Wood Rectangle Coffee Table – Hickory Brown
SKU:
51011789
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Brown, Classic Home, Cocktail & Coffee Tables, Hickory Brown
Brand: Classic Home
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
The Chloe Mango Wood Occasional Collection highlights a cohesive, stylish design crafted from rich mango wood. Featuring rounded edges and a smooth finish, this versatile collection includes a side table, coffee table, console table, and dining table. Each piece combines organic beauty with contemporary functionality, making them perfect for creating a warm, unified aesthetic in any space.
Product Details
| Overall Dimensions | 68”W x 28”D x 18”H |
|---|---|
| Materials | Mango Wood |
| Colors | Hickory Brown |
| Weight | 125 lbs |
| Weight | 125 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 68 × 18 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Hickory Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Chloe |
Contact Us
"*" indicates required fields