Victoria Side Table
SKU:
28790FRW-----
Category: Chairside Tables
Tags: Bramble, Brown, Chairside Tables, Fruit Wood
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.317988 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 11.23 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 26 x 26 x 28.7 in |
| Package 1 Weight | 187.39 lbs |
| Package Weight Total | 187.39 lbs |
| Net Weight | 176.37 lbs |
| Weight | 176.37 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 26 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Fruit Wood |
| Style | Transitional |
| Collection | Victoria |
Contact Us
"*" indicates required fields