Scallop Rattan Side Table W/ Tray
SKU:
28288HRW----STD
Category: Chairside Tables
Tags: Architectural White, Bramble, Chairside Tables, White
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.25623 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 9.05 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 28.7 x 21.3 x 25.6 in |
| Package Weight Total | 30.86 lbs |
| Net Weight | 26.46 lbs |
| Weight | 26.46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 27 × 23 in |
| Brand | Bramble |
| Color | White |
| Detail Color | Architectural White |
| Style | Transitional |
| Collection | Scallop |
Contact Us
"*" indicates required fields