Round Chairside Table
SKU:
30712
Category: Chairside Tables
Tags: Chairside Tables, Cream, Hemlock, Riverside Furniture
Brand: Riverside Furniture
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| Constructed with select hardwoods and Pine veneers | Yes |
|---|---|
| Center post wrapped in natural woven grass | Yes |
| Fixed center and bottom shelves | Yes |
| Dimensions | 20.00″W X 20.00″D X 24.00″H |
| Weight | 33.07 lbs |
| Weight | 33.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 24 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Hemlock |
| Style | Cottage |
| Collection | Rosalie |
Contact Us
"*" indicates required fields