Rectangle Chairside Table
SKU:
92812
Category: Chairside Tables
Tags: Caviar, Chairside Tables, Gray, Riverside Furniture
Brand: Riverside Furniture
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| Constructed of hardwood solid and Oak veneer | Yes |
|---|---|
| Metal base and framework | Yes |
| Center open storage area | Yes |
| Fixed bottom shelf | Yes |
| Dimensions | 16.00″W X 24.00″D X 24.00″H |
| Weight | 36.38 lbs |
| Weight | 36.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 16 × 24 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Caviar |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Hyde |
Contact Us
"*" indicates required fields