Montego Side Table W/ Rattan Door
SKU:
27900BLW-----
Category: Chairside Tables
Tags: Black, Black Wash, Bramble, Chairside Tables
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.2535 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 8.95 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 25.6 x 19.7 x 30.7 in |
| Package Weight Total | 35.27 lbs |
| Net Weight | 28.66 lbs |
| Weight | 28.66 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 24 × 28 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Black Wash |
| Style | Transitional |
| Collection | Montego |
Contact Us
"*" indicates required fields