Montego Side Table
SKU:
23677WLT-----
Category: Chairside Tables
Tags: Bramble, Brown, Chairside Tables, Dark Walnut
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.22385 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 7.91 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 21.7 x 21.7 x 29.1 in |
| Package 1 Weight | 17.64 lbs |
| Package Weight Total | 17.64 lbs |
| Net Weight | 15.43 lbs |
| Weight | 15.43 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 26 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Walnut |
| Style | Transitional |
| Collection | Montego |
Contact Us
"*" indicates required fields