Milano Side Table
SKU:
28477BBA-----
Category: Chairside Tables
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, Chairside Tables
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.37848 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 13.37 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 31.5 x 22.4 x 32.7 in |
| Package 1 Weight | 37.48 lbs |
| Package Weight Total | 37.48 lbs |
| Net Weight | 33.07 lbs |
| Weight | 33.07 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 30 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Milano |
Contact Us
"*" indicates required fields