Martinique Side Table
SKU:
27225WHD----STD
Category: Chairside Tables
Tags: Bramble, Chairside Tables, White, White Harvest Distressed
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.147108 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 5.2 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 19.7 x 16.9 x 35 in |
| Package 1 Weight | 27.56 lbs |
| Package Weight Total | 27.56 lbs |
| Net Weight | 24.25 lbs |
| Weight | 24.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 17 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | White |
| Detail Color | White Harvest Distressed |
| Style | Transitional |
| Collection | Martinique |
Contact Us
"*" indicates required fields