Kraton Round Side Table
SKU:
28399BBA-----
Category: Chairside Tables
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, Chairside Tables
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.3712 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 13.11 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 31.5 x 31.5 x 22.8 in |
| Package 1 Weight | 79.37 lbs |
| Package Weight Total | 79.37 lbs |
| Net Weight | 72.75 lbs |
| Weight | 72.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 20 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Traditional |
| Collection | Kraton |
Contact Us
"*" indicates required fields