Hollister Side Table
SKU:
21799GCH-----
Category: Chairside Tables
Tags: Bramble, Chairside Tables, Gray, Grey Charleston
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.2628 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 9.28 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 25.2 x 25.2 x 31.5 in |
| Package 1 Weight | 39.68 lbs |
| Package Weight Total | 39.68 lbs |
| Net Weight | 29.76 lbs |
| Weight | 29.76 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 26 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey Charleston |
| Style | Transitional |
| Collection | Hollister |
Contact Us
"*" indicates required fields