Eton 3 Drawer Side Table
SKU:
10598PBE----STD
Category: Chairside Tables
Tags: Blue, Bramble, Chairside Tables, Pale Blue
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.2408 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 8.5 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 29.1 x 17.3 x 36.6 in |
| Package 1 Weight | 48.5 lbs |
| Package Weight Total | 48.5 lbs |
| Net Weight | 38.58 lbs |
| Weight | 38.58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 26 × 31 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Pale Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Eton |
Contact Us
"*" indicates required fields