Eton 2 Drawer Side Table W/ Pull Out Shelf
SKU:
23873BBA-----
Category: Chairside Tables
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, Chairside Tables
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.125856 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 4.44 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 19.7 x 15.7 x 32.7 in |
| Package 1 Weight | 28.66 lbs |
| Package Weight Total | 28.66 lbs |
| Net Weight | 18.74 lbs |
| Weight | 18.74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 17 × 27 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Eton |
Contact Us
"*" indicates required fields