Cicco Accent Table
SKU:
9600-LR-223
Category: Chairside Tables
Tags: Bassett Mirror Company, Black, Chairside Tables
Brand: Bassett Mirror Company
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
The Cicco Accent table features an agate top and black base. Finish: agate, black. Material: agate, iron.
Product Details
| Color/Finish | Black |
|---|---|
| Color Details | Agate/Black |
| Material | Metal/Agate |
| Style | Contemporary |
| Weight Capacity | 25 lbs |
| Table Shape | Round |
| Shipping Weight | 19.00 lbs |
| Shipping Method | Small Parcel |
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 21 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Black |
| Style | Contemporary |
| Collection | Cicco |
Contact Us
"*" indicates required fields