Cholet Side Table
SKU:
28309STW-----
Category: Chairside Tables
Tags: Bramble, Brown, Chairside Tables, Straw Wash
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.191012 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 6.75 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 20.9 x 20.9 x 26.8 in |
| Package Weight Total | 27.56 lbs |
| Net Weight | 24.25 lbs |
| Weight | 24.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 24 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Straw Wash |
| Style | Transitional |
| Collection | Cholet |
Contact Us
"*" indicates required fields