Cholet Round Side Table
SKU:
28047DEB----NDT
Category: Chairside Tables
Tags: Blue, Bramble, Chairside Tables, Duck Egg Blue
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.2628 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 9.28 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 23.6 x 23.6 x 28.7 in |
| Package 1 Weight | 28.66 lbs |
| Package Weight Total | 28.66 lbs |
| Net Weight | 24.25 lbs |
| Weight | 24.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 26 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Duck Egg Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Cholet |
Contact Us
"*" indicates required fields