Chloe Side Table
SKU:
28786AFD-----
Category: Chairside Tables
Tags: Antique French Oak, Bramble, Brown, Chairside Tables
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.18954 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 6.69 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 21.3 x 21.3 x 25.6 in |
| Package 1 Weight | 31.97 lbs |
| Package Weight Total | 31.97 lbs |
| Net Weight | 28.66 lbs |
| Weight | 28.66 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 23 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique French Oak |
| Style | Transitional |
| Collection | Chloe |
Contact Us
"*" indicates required fields