Chelsea Foyer Table
SKU:
24503DRW-----
Category: Chairside Tables
Tags: Bramble, Brown, Chairside Tables, Driftwood
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.447412 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 15.8 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 42.5 x 42.5 x 8.3 in |
| Package 1 Weight | 25.2 lbs |
| Package 2 Dimensions | 26 x 26 x 33.1 in |
| Package 2 Weight | 37.63 lbs |
| Package Weight Total | 62.83 lbs |
| Net Weight | 48.5 lbs |
| Weight | 48.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 39 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Driftwood |
| Style | Transitional |
| Collection | Chelsea |
Contact Us
"*" indicates required fields