Chairside Table
SKU:
38009
Category: Chairside Tables
Tags: Chairside Tables, Cream, Pale Taupe/Antique Oak, Pale Taupe/antique White, Riverside Furniture
Brand: Riverside Furniture
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| Constructed of hardwood solids and random match Oak veneer tops | Yes |
|---|---|
| One drawer is constructed with dovetail joinery, and ball-bearing extension guides | Yes |
| Dimensions | 14.00″W X 24.00″D X 24.00″H |
| Weight | 33.07 lbs |
| Weight | 33.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 14 × 24 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Pale Taupe/antique White |
| Style | Cottage |
| Collection | Jameson |
Contact Us
"*" indicates required fields