Chairside Table
SKU:
34112
Category: Chairside Tables
Tags: Brown, Chairside Tables, Pale Oak, Riverside Furniture
Brand: Riverside Furniture
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| Constructed with select hardwood solids and straight-grain Walnut veneers | Yes |
|---|---|
| Symmetrical design | Yes |
| Fixed center and bottom shelves | Yes |
| Dimensions | 18.00″W X 18.00″D X 24.00″H |
| Weight | 28.66 lbs |
| Weight | 28.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 24 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Pale Oak |
| Style | Urban Organic |
| Collection | Truett |
Contact Us
"*" indicates required fields