Bungalow Side Table
SKU:
10597OCB----NDT
Category: Chairside Tables
Tags: Blue, Bramble, Chairside Tables, Ocean Blue
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.158688 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 5.6 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 18.9 x 15 x 34.3 in |
| Package 1 Weight | 26.46 lbs |
| Package Weight Total | 26.46 lbs |
| Net Weight | 17.64 lbs |
| Weight | 17.64 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 17 × 31 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Ocean Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Bungalow |
Contact Us
"*" indicates required fields